Vi viser alle Ørns kamper denne sesongen – og mer enn 50 direktesendte kamper bare denne helga

SERIESTART: Jørgen Sjøl (t.v.), Leroy S. Nilsen og resten av Ørn starter sesongen borte mot Frigg i Oslo lørdag 14.00. Den kampen, og alle Ørns seriekamper, ser du direkte på gjengangeren.no.

SERIESTART: Jørgen Sjøl (t.v.), Leroy S. Nilsen og resten av Ørn starter sesongen borte mot Frigg i Oslo lørdag 14.00. Den kampen, og alle Ørns seriekamper, ser du direkte på gjengangeren.no. Foto:

Denne helga er seriestart i fotball i 2. divisjon og 3. divisjon. Så å si alle kamper – inkludert Ørns kamp i Oslo mot Frigg – ser du på gjengangeren.no.

DEL

Gjennom sportsportalen Direktesport vil gjengangeren.no og Amedia vise seriestarten i 2. divisjon og 3. divisjon, i tillegg til fotball fra Toppserien, svensk ishockey og to MMA-stevner lørdag og søndag.

Totalt er det over 50 direktesendte kamper, som er lett tilgjengelig for deg som abonnerer på Gjengangeren, enten det er et rent digitalt abonnement eller komplett abonnement som også inkluderer papirutgave.

Er du ikke abonnent kan du lese mer om våre abonnement her. Akkurat nå er det kampanjer på alle de ulike abonnementstypene.

Direktesport finner du her.

Sendeplan fredag

Norsk Tipping-ligaen avd. 6:
Oversikt: Se full sendeplan
17.30: Hønefoss – Bodø/Glimt

5.-divisjon:
18.00: Tistedalen TIF – Torp

Interkrets G16:
18.30: DFI – Vålerenga

Ishockey:
19.30: Djurgården – Färjestad

Sendeplan lørdag:

Toppserien:
Oversikt: Se full sendeplan
14.00: Klepp – Røa
14.00: Lyn – Kolbotn
15.00: LSK Kvinner – Arna-Bjørnar
15.00: Sandviken – Stabæk
15.00: Vålerenga – Fart

PostNord-ligaen avd. 1:
Oversikt: Se full sendeplan
11.30: Byåsen – Brattvåg
15.00: Levanger – Moss
15.00: Sola – Kvik Halden
16.00: Nardo – Vidar
16.00: Egersund – Bryne
17.45: Arendal – Stjørdals-Blink

PostNord-ligaen avd. 2:
Oversikt: Se full sendeplan
14.00: Alta – Mjølner
14.00: Oppsal – Florø
16.00: Sotra – Grorud
16.00: Fram Larvik – Elverum

Norsk Tipping-ligaen avd. 1:
Oversikt: Se full sendeplan
14.00: Nordstrand – Spjelkavik
15.00: Herd – Kråkerøy
16.00: Sunndal – Eidsvold Turn

Norsk Tipping-ligaen avd. 2:
Oversikt: Se full sendeplan
13.00: Grei – Halsen
14.00: Frigg – Ørn-Horten
14.00: FK Tønsberg – Lyn
16.00: Drøbak-Frogn – Ready
19.00: Mjøndalen 2 – Norild

Norsk Tipping-ligaen avd. 3:
Oversikt: Se full sendeplan
13.00: Pors – Brodd
14.00: Flint – Mandalskameratene
16.00: Flekkerøy – Staal

Norsk Tipping-ligaen avd. 4:
Oversikt: Se full sendeplan
16.00: Djerv1919 – Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen avd. 5:
Oversikt: Se full sendeplan
14.00: Verdal – Gjøvik-Lyn
16.00: Kongsvinger 2 – Melhus
16.00: Raufoss 2 – Kolstad
16.00: Strindheim – Brumunddal
17.00: Tiller – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen avd. 6:
Oversikt: Se full sendeplan
13.30: Fløya – Ullensaker/Kisa 2
15.00: Finnsnes – Harstad
16.00: Melbo – Gjelleråsen
18.15: Lillestrøm 2 – Leknes

4.-divisjon:
14.00: Idd SK – Råde

MMA:
16.00: Battle Arena
19.30: Cage Warriors, Academy South East

Ishockey
15.15: Frölunda – Luleå

Sendeplan søndag

Toppserien:
Oversikt: Se full sendeplan
19.00: Trondheims-Ørn – Avaldsnes

PostNord-ligaen avd. 1:
Oversikt: Se full sendeplan
16.00: Fredrikstad – Hødd

PostNord-ligaen avd. 2:
Oversikt: Se full sendeplan
16.00: Asker – Kjelsås
16.00: Åsane – Senja

Norsk Tipping-ligaen avd. 1:
Oversikt: Se full sendeplan
12.00: Årvoll – Molde 2
14.00: Rommen – Træff

Norsk Tipping-ligaen avd. 3:
Oversikt: Se full sendeplan
17.00: Madla – Storm

Norsk Tipping-ligaen avd. 4:
Oversikt: Se full sendeplan
14.00: Brann 2 – Lysekloster

Norsk Tipping-ligaen avd. 6:
Oversikt: Se full sendeplan
15.00: Skjetten – Skjervøy

Håndball:

14.00: Sarpsborg – Glassverket

Ishockey:
15.00: Färjestad – Djurgården

Artikkeltags